Mooie cheque van Subtraining!

By 17 oktober 2019 Geen categorie

Vandaag kwam Sebastiaan de Ranitz van Subtraining Den Bosch, middels een passende cheque symbolisch de opbrengst van zijn onlangs uitgevoerde initiatief overhandigen aan de voorzitter van de stichting.
Sebastiaan trachtte in het weekend van 7 en 8 sept j.l. non-stop staand op een subboard de gehele 11-stedentocht te volbrengen. Ondanks zijn uitstekende voorbereidingen eisten de loodzware omstandigheden toch hun tol en moest Sebastiaan na 17 uur en 110 km noodgedwongen opgeven. Sebastiaan zegt zijn lessen getrokken te hebben uit deze poging en sluit niet uit ooit nogmaals een poging te wagen. Sebastiaan, dank voor dit geweldige initiatief en je inzet voor onze stichting. Je hebt een uitstekende prestatie geleverd en een geweldig bedrag voor de stichting binnen gehaald. Dank je en we zijn supertrots op je.